7 декабря проведён «Час кода в Казахстане» . Учащиеся 3 -11 классов нашей школы приняли активное участие. На уроке были разъяснены основы зарождения искусственного интеллекта, его эволюция и текущее использование.

7 желтоқсанда «Қазақстандағы код сағаты» өтті. Мектебіміздің 3-11 сынып оқушылары белсене қатысты. Сабақта жасанды интеллекттің пайда болуының негіздері, оның эволюциясы және қазіргі кездегі қолданылуы түсіндірілді.

Оқушылар иллюстрация жасай алды. Ойын барысында біз көптеген пайдалы ақпарат алдық, жасанды интеллектті тәжірибеде қолдануды, атап айтқанда, балық пен қоқыстың арасында өз бетінше таңдау жасауға жаттықтырды. Оқушылар жасанды интеллекттің қоғамға әсері туралы бейнероликті де тамашалады. Сабақ жақсы өтті. Балалар ынталы, қызығушылық танытты. Аяқтаған соң оқушыларға қатысқаны үшін сертификат берілді.

Школьники смогли создать иллюстрации. В ходе игры узнали много полезной информации, тренировались по использованию искусственного интеллекта на практике, а именно делать выбор между рыбами и мусором самостоятельно. Также учащиеся просмотрели видео о влиянии искусственного интеллекта в социуме. Урок прошел успешно. Дети занимались увлечённо и с интересом. По завершению учащимся был выдан сертификат участника.

#БалаларЖылы

#ГодДетей

0 0 votes
Notify of