Мерекелердің қайсысы ең сиқырлы да әдемі? Балалар да, ересектер де қандай мерекені асыға күтеді? Әрине, Жаңа жылды! Балалар ғажайып пен сиқырға сенеді. «Оқуға құштар мектеп» жобасы аясында оқушылар үшін «Жаңа жылдық дүрбелең» көрме – чемоданы дайындалды. Балалар кітаптары, өлеңдер, ертегілер, жұмбақтар, көңілді әңгімелер, қызықты сценарийлер, пайдалы кеңестер мен шығармашылық идеялар – бәрін біздің сиқырлы ғажайып чемоданымыздан табуға болады. «Жаңа жылдық дүрбелең» барлығын өз кітабын оқып, құттықтау, сыйлық, сурет, ашықхат, мерекелік қойылым дайындауға шақырады. Сіз қандай да бір кітапты оқи бастағаннан кейін, мерекені ерекше түрде қарсы алуға, өз қолыңызбен бірдеңе жасауға, көңілді тапсырмаларды орындауға, ерекше костюм ойлап табуға және керемет өлең үйренуге деген ұмтылыс бірден пайда болады. Ертегі кейіпкерлері балаларды қызықты шытырман оқиғаға шақырады. Орман жануарлары көптен бері жаңа жылдық мерекеге дайындала бастады. Бала кезінен танымал және сүйікті кейіпкерлердің кеңестерін тыңдаңыз, құрметті жаңа жылдық шытырман оқиғаны іздеушілер . Олар көңілді конкурстар, ойындар мен ойын-сауықтарды қалай ойлап табуды біледі. Қайғы мен зерігу кетіп, мереке алдындағы көңіл-күй сізбен бірге болады. Кітаптатағы түрлі-түсті суреттер мерекені күтуді одан да әсем ете түседі. Оқыңыз, үйреніңіз, ойлап табыңыз, жаңа жылдық шытырман оқиғаларға дайындалыңыз, жас оқырмаңдар!

Какой из праздников самый волшебный и красивый? Какой праздник ждут

В рамках проекта «Читающая школа» для учащихся подготовлена выставка – чемодан «Новогодняя кутерьма». Книжки – малышки, стихотворения, сказки, загадки, весёлые истории, увлекательные сценарии, полезные советы и креативные идеи – все можно найти в нашем волшебном чудо – чемодане. «Новогодняя кутерьма» приглашает всех прочитать свою книжку и приготовить поздравление, угощение, рисунок, открытку, праздничное выступление. Как только вы начнёте читать какую-то книгу, сразу же появится желание встретить праздник как-то необычно, что-то сотворить своими руками, выполнить весёлые задания, придумать необыкновенный костюм и выучить замечательное стихотворение.

В увлекательное приключение приглашают ребят сказочные герои. Лесные звери уже давно начали готовиться к новогоднему празднику. Прислушайтесь, дорогие искатели новогодних приключений, к советам героев, известных и любимых с детства. Они – то знают точно, как придумать забавные конкурсы, игры и развлечения. Грусть и скука уйдут прочь. Предпраздничное настроение будет с вами. А красочные иллюстрации в книгах сделают ожидание праздника еще более прекрасным. Читайте, учите, придумывайте, готовьтесь к новогодним приключениям, юные чудотворцы.!!

0 0 votes
Notify of

Қосымша ақпарат көздері

Would love your thoughts, please comment.x