«Мектепке жол» республикалық акциясы

Ағымдағы жылдың 1 тамызынан бастап Балалар жылын іске асыру шеңберінде жыл сайынғы «Мектепке жол» қайырымдылық, республикалық акциясы басталды. «Мектепке жол» акциясының негізгі көрсеткіші балаларды жаңа оқу жылына дайындау және балалардың құқықтары мен мүдделерін қорғауды қамтамасыз ету болып табылады. Бұл іс – шара биыл «Мектепке жол- Шекарасыз жақсылық» ұранымен өтеді. Іс-шараның мақсаты: аз қамтылған және әлеуметтік қорғалмаған отбасы балаларына оқу процесін сәтті меңгеру үшін материалдық көмек көрсету болып табылады. «Мамлют санаторлық орта мектеп-интернаты» КММ – нің балаларын қолдау шеңберінде жаңа оқу жылы қарсаңында ауданымыздың барлық азаматтарына, кәсіпкерлерге, сондай-ақ бизнесмендерге акцияны ұйымдастыруға көмектесу және біздің балаларымызға көмек көрсетуге өз үлестеріңізді  қосу ұсынысымен қолдауларыңызды сұраймыз.

С 1 августа текущего года в рамках реализации Года детей стартовало  ежегодная благотворительная, республиканская  акция «Дорога в школу». Основным показателем акции «Дорога  в школу» является подготовка детей к новому учебному году и обеспечению охраны прав и защиты интересов детей. Это мероприятие в этом году пройдет  под девизом «Дорога в школу – Добро без границ». Целью  мероприятия является оказание материальной помощи детям из малообеспеченных и социально-незащищенных семей для успешного освоения учебного процесса.

5 1 vote
Notify of

Қосымша ақпарат көздері

Would love your thoughts, please comment.x