В рамках проекта «Читающая школа» педагог-профориентатор Швецова И. Г. провела беседу с учащимися: » Все работы хороши- выбирай на вкус»

«Оқуға құштар мектеп» жобасы аясында педагог-кәсіптік бағдар беруші И.Г. Швецова оқушылармен «Барлық жұмыс жақсы – талғамыңызға қарай таңдаңыз»атты әңгіме өткізді.

Әңгімелесу барысында оқушылар оқушылардың бейімділігі мен қабілеттеріне сәйкес келетін мамандықты дұрыс таңдау үшін қажетті негізгі талаптармен танысты.

В ходе беседы учащиеся были ознакомлены с основными требованиями необходимыми для правильного выбора профессии, которая бы соответствовала склонностям и способностям учащихся

#БалаларЖылы

#ГодДетей

0 0 votes