В рамках проекта «Читающая школа» учащиеся занимаются выпуском школьной газеты. Через все статьи, написанные на самые разнообразные темы, красной нитью проходит основная мысль: «Я сын степей твоих, Отчизна! Я дочь твоя, мой щедрый отчий край!»

«Оқуға құштар мектеп» жобасы аясында оқушылар мектеп газетін шығарумен айналысады. Әр түрлі тақырыптарда жазылған барлық мақалалар «Мен сенің далаңның ұлымын, Отаным! Мен сенің қызыңмын, менің Жомарт Отаным!» деген негізгі ой арқылы қызыл жіппен өтеді.

14-желтоқсан «МӘҢГІ!-FOREVER!-НАВСЕГДА!» мектеп газетінің жас тілшілері Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні мен балалар жылына арналған «Жас қаламгер» облыстық фестиваль-конкурсының жеңімпаздары атанды. Фестиваль Петропавл қаласында облыстық балалар мен жасөспірімдер орталығында өтті.

Фестивальде мерейтойлық жүзінші шығарылым, газет тарихынан альбом, эссе, бейне сюжет, презентация материалдары ұсынылды. Байқау қорытындысы бойынша жас тілшілер грамоталармен марапатталды. Кочкина Ксения, Петрусь Екатерина, Линник София – «Мектеп газеті» номинациясында-1 орын, Кочкина Ксения — «Бейне-репортаж» номинациясында- 1 орын, «Эссе»номинациясында Петрусь Екатерина-2 орын және Линник София-1 орын иеленді. Жас тілшілер мен жетекшілерді жеңістерімен құттықтаймыз, алдағы уақытта шығармашылық табыс тілейміз.

14 декабря юнкоры школьной газеты «МӘҢГІ!-FOREVER!-НАВСЕГДА!» стали победителями областного фестиваля-конкурса «Жас қаламгер», посвященного Дню Независимости Республики Казахстан и Году детей. Фестиваль проходил в городе Петропавловске в областном центре детей и юношества.

На фестивале представлены юбилейный сотый выпуск, альбом из истории газеты, эссе, видеосюжет, презентация. Юнкоры награждены грамотами: Кочкина Ксения, Петрусь Екатерина, Линник Софья – 1 место в номинации «Школьная газета», Кочкина Ксения – 1 место в номинации «Видеорепортаж», Петрусь Екатерина 2 место и Линник Софья 1 место — в номинации «Эссе». Поздравляем юнкоров и руководителей с победой, желаем творческих успехов!