В рамках реализации программы «Рухани жаңғыру» учителя казахского языка Курмангалиева Н.М. и Нурмагамбетова А.С. с учащимися 5-11 классов провели игру – кругосветку «Менің Атамекенім»

«Рухани жаңғыру» бағдарламасын жүзеге асыру аясында қазақ тілі пәнінің мұғалімі Курмангалиева Н.М. және Нурмагамбетова А.С. 5-11 сынып оқушыларымен «Менің Атамекенім» ойынын өткізді.

Ойын барысында оқушылар еліміздің тарихы, географиясы, мәдениеті туралы білімдерін көрсетті.

Қорытындысы бойынша жеңімпаздар анықталып, сыйлықтармен марапатталды.

В процессе игры учащиеся показали свои знания по истории, географии и культуре нашей страны.

По итогам были определены победители и награждены призами.

#БалаларЖылы

#ГодДетей